A-TÝM, Aktuality

Pojeď s námi na odvetu do Slovinka! Desetibrankový výhra pro Házená Kynžvart je tou nejlepší pozvánkou!

První utkání 2. kola EHF European Cup je za námi. Do odvety si vezeme velmi slibnou desetibrankovou výhru 32:22 po poločase 21:9.
Nejlepší hráčkou utkání byla po zásluze vyhlášená Sabrina Novotná, která zejména v prvním poločase zamkla svou branku a dovolila soupeři vsítit jen 9 branek.
Střelecky se nejlépe dařilo Anněmarii Lauko (7 branek) a Marii Polákové (5 branek).
Co víc si přát, výsledek je ta nejlepší pozvánka na první evropský výjezd, který pořádáme příští víkend do Slovinska. Přihlásit se můžete ještě do neděle 6.10.24 na našem webu https://www.hazena-kynzvart.cz/a-tym/vyjezd-na-venkovni-utkani/ ❗️